| MiRu99 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea si mie link-uri de pe youtube cu piese metal, gothic metal, rock, piese care sa semene cu a celor de la escape the fate, black veil brides, eyes set to kill sau avenged sevenfold? vreau un raspuns, please!

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Ti se pare tie ca ETF, Black veil Brides si Eyes set to kill canta gothic metal?rolling on the floor

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu te supara pe mine dar, tu nu poti sa cauti pe youtube singura?

| MiRu99 explică:

Am zis piese care s semene.si ETF nu canta gothic metal, ci metal, iar BVB canta perfect weapon(considerata gothic metal)

| ONegative a răspuns:

Cum sa-ti zic,Escape The Fate&co. numai Metal, Gothic Metal si Rock nu sunt. Mai bine incearca ceva pe bune, metale adevarate. Check this out : http://www.digitaldreamdoor.com/pages/best_metal-art.html. Sper sa-ti placa