| larisuka12 a întrebat:

Sal TPU, as dori niste nume de trupe rock gen black veil brides, da sa fie rock de rock, adica nebuni ca escape the fate, funa celor mai "nebune trupe"

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Heii, rock?
Nirvana, Led Zepelin, Rammstein, The Sabotour, Pendulum.
Dubstep : Skillet, Maduk şi mulţi alţii.
O zi bună!

| larisuka12 explică (pentru Brâncuşi):

Mersi "brancusi", deci nirvana e super, fix genul de melodii cum imi plac mie, mersi

13 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu prea înţeleg ce-ţi place la bvb şi nu-ţi place la etf.
Dar după cum ai pus problema, nu meriţi nimic.

| RockNbeer a răspuns:

Speram sa nu vad asa ceva in seara asta...

| Metaloco a răspuns:

Bullrt for my valentine,as i lay dying,blessthefall,sonicsyndicate,rammstein,system of a down,bmth,metallica,megadeth,parkway drive,kalmah,wintersun, children of bodom, mors principium est, coalchamber, amon amarth

| Vans a răspuns:

Nu mi se par bvb si etf rock de rock.

| FearOfTheDark a răspuns (pentru Vans):

Nici mie.Sunt niste prostii comerciale.

| Vans a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Cam aşa am zis şi eu.

| larisuka12 explică (pentru FearOfTheDark):

Sincer....nici mie nu-mi mai plac trupele aste, sunt de "rahat" dar unle piese imi plac cum ar fi knives and pens de la bvb si de la etf singura piesa care mi-a placut a fost miles wide 10 atat si vroiam alte trupe mai "faine"... orkm mersi la toti happy

| KristalPop a răspuns:

BVB, Escape The Fate nu ar merita să fie băgaţi în aceeaşi oală ca gen muzical (rock) cu alte trupe celebre mult mai bune. Ăştia fac rock-ul şi metal-ul de râs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BVB sucks.winking

| FearOfTheDark a răspuns:

Metallica,Megadeth,Rammstein,Immortal,Slayer,Pantera,Disturbed,Slipknot,Motorhead,Childred Of Bodom, System of a down, Black Sabbath, Judas Priest, Manowar.Si lista e lunga.

| Solsagan a răspuns:

Sunt singura care nu a auzit de Escape the Fate?

| XanthiaSin a răspuns:

Slipknot
Skillet
Gorgoroth
Theatres des Vampires
Within Temptation
Iron Maiden
Black Veil Brides
Alice Cooper
We Are The Fallen
Evanescence
AC/DC
Escape the fate
Motorhead
Megadeth
Slayer
Apocalyptica
Paramore
Three Days Grace
Falling in reverse [vocalistu' a fost si la Escape the Fatesmug]
Funda?batting eyelashes