| Beauty16 a întrebat:

Cine poate sa-mi zica cum pot sa cer pe cineva in prieteni pe facebook? dau funda
P.S. scuzati categoria dar aici se raspunde mai repede

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Likutzahappy
intri pe pagina respectivului si in susul paginii in dreapta scrie..adauga prieten si poti sa ii scrii si un mesaj explicandu-i cine esti/poate ca va cunoasteti etc.
O frumoasa zi sa aihappy

| mihaela997 a răspuns:

Pai intri la el pe pagina si acolo laga nume si trimitere mesaj scrie adauga prieten e acolo dai click si asa il adaugi(marog mai dureaza pana iti raspunde) sper sa iti fie de ajutor