| DAHAKA31 a întrebat:

Poti avea 2 relati po facebock acolo la relantiship dau funda:X? cas curios daca se poate...scuzati categoria dar aici se raspunde repede

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Nu se poate decat o singura relatie. Dar pe cealalata persoana o poti baga int-un nou grup. Poti numi grupul 'iubi' sau ce vrei tu. Bafta!

4 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Da ai incercat sa vezi daca se poate? ca daac incercai aflaihappy!

| Kida20 a răspuns:

Nu,nu se poate.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu poti avea mai mult de o relatie.

| plictiseala a răspuns:

Doar daca ai relatie cu un barbat si o femeie concomitent... big grin