| AmandytaErhan a întrebat:

Cine redwe ca Lady gaga e satanista? inainte de a raspunde uitetiva la sta http://www.youtube.com/watch?v=71YN5OZsqhI. si sa gasit un mesaj secret cand au ascultat invers,, paparazzi" a zis
-me love SATAN! credeti?

Răspuns Câştigător
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Eu cred ca e satanista mai ales dp video cu alejandro si asta...

dar nu e de prea mult timp sa stii, si da e...

funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Heh, another one bites the dust.
Îţi recomand cu cea mai mare căldură să nu te bagi cu capu' în piscină, decât după ce ştii că-i plină.

| Dianna_7625 a răspuns:

Eu cred. asculta si piesa judas... happy

| HeaDShoT_3065 a răspuns:

Nu prea cred, asta e stilul ei de muzica si de imbracaminte. Nu ea a facut videoclipul, asa ca poate a facut unul care nu ii place de Lady Gaga, si cu Paparazzi... hmm... nu stiu. Dar nu ar fi zis ea aceasta. Hai sa fim seriosi, chiar in melodie! Deci raspunsul meu e ca nu cred ca este satanista.

Sper ca te-am ajutat, pa pa!

| Oana_2778 a răspuns:

Eu nu am nevoie sa ma uit, m-am uitat m-ai demult si cred. Mi-a spus si profa de religie.

| HannyKera a răspuns:

Terminati-va frate cu atatea aberatii! Lady Gaga nu este satanista! daca sunteti atat de prosti, sa vedeti ce inseamna versurile melodiilor... A facut facultate Catolica, sunt batuti in cap?

Lady Gaga este si va fi mereu cea mai tare! peace sign