| Laurretta a întrebat:

Lady gaga e satanista? daca ascultati melodia paparazzi invers sune ca se inchina lui satan. ati mai ascultat melodia invers?

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Am ascultat-o si spun adevarul, am ramas putin socata. Nu credeam ca e satanista. Trebuie sa invete sa-L accepte pe Dumnezeu pana nu e prea tarziu straight face

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Da si sunt mai multe vedete care au msj din astea prin mel gen Britney Spears

| SussieLex a răspuns:

Buna.eu am ascultat-o invers...sincer.eu cred ca este doar o coincidenta.o fii ea mai excentrica dar nu cred ca se inchina lui satan...sincer in orice melodie pe care o pui invers auzi diferite lucruri ciudate
pa-pahappy