| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a întrebat:

Cine stie cand va veni Miley Cyrus in Romania... Funda

Răspuns Câştigător
| ZapPy a răspuns:

Noul idol al adolescentilor americani, cantareata si actrita Miley Cirus, va veni in Romania in toamna, spun surse de pe piata de publicitate.

sursa:http://danz3l.wordpress.com

9 răspunsuri:
| T!mea a răspuns:

O sa vina pe 30 februarie big grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sincer nu va veni.intr-un interviu a zis ca nici nu a auzit de Romania.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Maine rolling on the floor. Intrebarea este: va veni? happy

| Anutza2610 a răspuns:

Anul asta in nici un caz nu va veni...si-a terminat turneul pentru noul ei album...doar daca o sa mai faca vreun albun anul urmator. poate o sa vina si in Romania

| TwixulDrept a răspuns:

Miley Cyrus momentan nu va veni in Romania, din cate stiu nu va mai da concerte. Parca va juca in L. O. L.=laugh of lought cu demi moore big grin
Sa speram ca va veni si pe aici happy

| RoxanaCher a răspuns:

Nu te mai lua dupa toate zvonurile! Ca asa si eu am auzit ca nu stiu cine si-a luat bilete la concert! Si nu a fost nimic! Cand o sa auzi la stiri, atunci sa crezi!

| zapacel a răspuns:

Chiar vrei sa stii cand va veni? iti raspund eu: NICIODATA!

| Bloody Girls_8024 a răspuns:

Nu stiu dar daca vrei iti las id ei bine? miley_cyrus_kiss47

| Bloody Girls_8024 a răspuns:

Nu stiu dar daca vrei iti las id ei bine? miley_cyrus_kiss47... fundita? E adevarat Vb misto si daca vrei iti da sh camera web dar nu stiu cand intra p mess... Dar e Real