| Alexutzy99 a întrebat:

Hei! Stie cineva daca Miley Cyrus va veni vreo data in Romania?

Răspuns Câştigător
| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Momentan, nu.

Si eu am fost framantata de chestia asta mult timp.
Poate va veni. Poate nu. Dar cel mai concret e ca nu.

Funda?big grin

8 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

O sa vina dar cand o sa fie batrana si nu o sa o mai cheme nimeni pe nicaieri probabil ca va veni in Romania

| Annitu a răspuns:

Vine vine. tu asteapt`o.rolling on the floor

| winchesters a răspuns:

Nu cred ca va veni, in viitorul apropiat. Cine stie. poate se face vreo minune si vn. dar totusi slabe sanse.

Răspuns utilizator avertizat
| MidnightLady a răspuns:

Va veni, cand toti agramatii vor invata sa scrie!

| veronica a răspuns:

In Romania nu stiu daca vine, eu m-am gasit cu ea in londra adica am vazut-o pe oxford street era la cumparaturi, e f mica de starura ma asteptam sa fie mai inalta.

| Mihai7best a răspuns:

Eu nu inteleg ce vedeti la ea asa special...

Răspuns utilizator avertizat