| ♥ JB ♥ a întrebat:

Cine stie cand vine Justin Bieber in Romania?big grin

702 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu vine niciodata, adica cred ca nici na auzit de Romanialaughing

| daηă a răspuns:

Si eu sunt un mare fan de-a lui Justin Bieberbig grin
dar nu cred ca se va intampla astabroken heart dar sa speram caaa iintroo zi din viitor se va intampla asta happywinking

| Bishop a răspuns:

Cred ca vrei sa spui "daca vine"hee hee

| мαria a răspuns:

Mai putem visa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi de joy pe 32winking

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Cand vine foameteabig grin

| viatadecacatt a răspuns:

Cine stie...deocamdata nu se aude nimic ca va veni in Romania, probabil ca nici nu a auzit de ealaughing. si mie imi place cum canta, mi-ar placea sa vin "daca va veni" in Romania...deocamdata vine Anahi in Buchappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca vine anul viitor in Constanta, dar nu stiu sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca vine anul viitor in Constanta,dar nu stiu sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne apara si pazeste!

| YLLL a răspuns:

Mi-ar placea sa vina...big grin
Dar.eu totusi cred ca a auzit de Romania.laughing)

| Яùxsi a răspuns:

Pe 31 februiarie 2011 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca va veni dar daca vine s-a auzit ca pe 15 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A zis ca in vara SPERA sa ajunga in EUROPA.

DACA vine sper sa vina si in Romania:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lu justin biener si a zis ca nici nu a pomenit sa vina in romania dar poate vine peste cativa ani si eu am inteles ca o sa vina in mai la sfarsitul lunibig grinbig grin:tonguetonguetonguetongue:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu cred ca a auzit el de Romania noastra.asa ca visati

| portocala a răspuns:

A auzit de Romania.
sunt sigura ca a auzit.
Anul acest nu vine, deja se stie turneul lui
Nu se stie sigur cand vine.
si altii care spun ca au vorbit cu el, sunt aberatii! Nu au alte fane din USA msn lui si au cele din Romania.
nu mai spuneti prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in 2010 asa se aude dar acum sa vedem daca vine eu sper sa vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanii JB

| alexa_love17 a răspuns:

Dar Consatnta mai noua e capitala Romanieilaughing? Si eu nu stiulaughing

| alexa_love17 a răspuns:

A da nu stiam ca mai noua Constanta e capitala Romanieilaughing
Draguto vedetele din alte tari vin numai in capitale nu si in orasewinking
Nu iti spun cu rautate doar ti'am zis ca sa stii:*

| alexa_love17 a răspuns:

Este deja in turneu in Europa mai catati si voi pe netwinking

| alexa_love17 a răspuns:

Ai dovezi ca nu am msn luiraised eyebrows?
Nu deci guradon't tell anyone

| alexa_love17 a răspuns:

Dragutelor se vede ca mintiti de ingheata apelewinking
Justin e deja in turneu in Europa mai documentativa si voi de pe nethappy Ca de asta e netul nu sa stai pe mess si sa vb cu toti copii sa nu ma exprim altfelbig grinwhistling
Se vede ca nu stiti nimic despre Justin
Si va dati mari fane waw ma'ti impresionat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine. pe 5 mai :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul asta sigur nu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina am gasit pe net spus ca e in turneu prin europa si s-ar putea sa vina si in romania dar s-ar putea nu e sigur si daca vine nu se stie data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stiti voi poate vine anul asta si sper i love justin biber sunt fana infocata nimeni nu stie mai multe ca mine despre el sunt fafa nr 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu ana-maria 94 nu cred ca vine desi si mie imi place si sunt baiat uite intra pe site-ul lui justinbiebermusic.com pentru ca eu am mers in america cu tatal meu care il cunoaste pe justin asa ca l-am cunoscut si eu parca nu mai vrei sa pleci de langa el de treaba acest baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca vine pe 5 mai in romania, acum nu mai stiu daca este adevarat sau nu, dar sper sa fie adevarat