| ♥ JB ♥ a întrebat:

Cine stie cand vine Justin Bieber in Romania?big grin

702 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| TeoPT a răspuns:

@cartman
si eu bat la pariu.organizatorilor sa pregatiti pentru concert perne sau macar o podea mai moale pentru ca toate fanele de 10
anisori care se masturbeaza cu poza lui in fata vor lesina cand vor vedea acest baietas cu voce de fetita care habar nu are de muzica adevarata si se crede cel mai tare artiststraight face

| Andruza a răspuns:

Buna pai o sa vine in Romania ca sa ajute copii de la orfelinat
Citește aici :)
http://www.bestmusic.ro/......93149.html
Sper că ți-am fost de folos :)

| viatadecacatt a răspuns:

Cine stie...deocamdata nu se aude nimic ca va veni in Romania, probabil ca nici nu a auzit de ealaughing. si mie imi place cum canta, mi-ar placea sa vin "daca va veni" in Romania...deocamdata vine Anahi in Buchappy.

| Bishop a răspuns:

Cred ca vrei sa spui "daca vine"hee hee

Alte răspunsuri
| мαria a răspuns:

Mai putem visa laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu vine niciodata, adica cred ca nici na auzit de Romanialaughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Deocamdata nu se știe dacă vine sau nu, dar o să aflăm.
Nu e nici un zvon.

Toate cele bune!happy

| maduts a răspuns:

Am auzit de un site pe care puteai sa votezi tara ta pentru ca sa vina justin bieber sa cante.concursul s`a terminat pe 7 liuliecrying
tara noastra a fost pe loku` 55crying cu 4000 de voturi.imi pare rau ca nu am stiut mai devremesad

Alte răspunsuri
| daηă a răspuns:

Si eu sunt un mare fan de-a lui Justin Bieberbig grin
dar nu cred ca se va intampla astabroken heart dar sa speram caaa iintroo zi din viitor se va intampla asta happywinking

| mymy a răspuns:

Lasal incolo de justin bibelou ca nu vine la cat e de increzut...

| rosto a răspuns:

Mai alexa love, calmeaza-te putin. si sa stii ca nu numai in bucuresti vin artisti mari. spre exemplu, shakira a concertat la timisoara... din cate stiu, iron maiden vor concerta la cluj... concluziile le tragi singurica. am fost putin offtopic big grin nu stiu nicio melodie a acestui baiat, dar observ ca este foarte celebru.

Alte răspunsuri
| Doa'Do a răspuns:

Hmm, crezi ca l-ar primi romanii? Eu cred ca nu. Daca esti fana lui, eu zic sa te duci tu la el, pentru ca romanii nu prea sunt de acord cu el! L-ar da in suturi afara din tara! ( si eu, desigurhappy )

| raducu a răspuns:

Vine pe 12. 12. 2012

Adica o sa vina odata cu Sfarsitul Lumii.

| TI a răspuns:

Dragilor,

Vreau sa va anunt ca Justin Bieber a auzit de Romania, si a spus intr-un interviu ca va veni in Bucuresti.

Nu stiu sigur sa va anunt cand, dar am vazut interviul.
Aaa, si a spus o fata ca are MSN-ul lui --> ei bine eu am numarul lui, am sunat, si era vocea lui. Dar a spus casuta vocala ca nu poate vorbi, in caz ca cineva cere,, ID-ul" lui...Nu il da...Si ceva de genulhappy.

In fine... Daca voi gasi data exacta, te voi anunta printr-un mesaj privat [ in caz ca nu mai gasesc intrebareawinkinghappy ]

| hSh3ad a răspuns:

Cand o invata romana

Alte răspunsuri
| YLLL a răspuns:

Mi-ar placea sa vina...big grin
Dar.eu totusi cred ca a auzit de Romania.laughing)

| BLURREDLINES a răspuns:

Cred ca pe 10 mai, Parcul Izvor din Bucurestiwinking

| Stephenye a răspuns:

Aoleu eu nu vreau sa vina uratul ala in Romania.Nu's fan si nici nu vreau sa fiu vreodata.tongue

Alte răspunsuri
| ღdiaღ a răspuns:

Nu stiu, si pentru cei care zic ca nu a auzit sau ca nu vrea, sa stiti ca va veni.Iti spun ca vine pentru copii orfani, si ca vrea sa le ofere ceva, cred ca o imbratisare.Si nu aveti id lui,multi cred ca are,dar nu are,doar pe facebook, inca eu nu l-am facut prieten, dar am sa o fac!

Alte răspunsuri