| Justin***Deny a întrebat:

Cine stie cand vine Justin Bieber in Romania?

Răspuns Câştigător
| Ralyyyyy a răspuns:

Vine in 2011 uite dovada: http://bieberuniverse.weebly.com/1/post/2010/07/world-tour-2011-dates.html a si voi cei care spuneti ca e cocalar si ca are masini si ceasuri scumpe sunteti niste prosti! nu sunt fana obsedata dar a muncit mult ca sa ajunga unde este acum si daca in clipul eenie meenie a coborat dintr-o masina nu inseamna neaparat ca era masina lui! si oricum voi ati fi putut sa cantati cu piciorul rupt? ma refer la faptul ca e o durere ingrozitoare! asa ca nu va mai luati de el! si app e chiar talentat altfel nu s-ar fi uitat usher la clipurile lui de pe youtube pe care le-a pus atunci cand era necunoscut!

16 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

La pastele cailor. tongue

| SheCanFlyy a răspuns:

Cand o sa fie chemat de un numar maaare de fani. 2011 mai probabil. Funda:*?
http://bieberuniverse.weebly.com/1/post/2010/07/world-tour-2011-dates.html

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Justin a sunat-o in particular pe ByzzY si a spus asa : Draga mea bizzy vin in Romania in 2011 cu drag carabusul tau mentolat.

| Psihologul a răspuns:

Justin Bieber vine in Romania atunci cand o sa fie chemat happy

| sandy a răspuns:

Să sperăm că la paştele caiilor o să vină.

| Elenna_4537 a răspuns:

Cu totii stiti cine a fost Michael Jackson , ei bine acum a aparut de nicaieri unu` mic care la inceputul cantecelor zice "ouououou" "ieeeeieieieie" unicul Justin Bieber, pentru mine justin biberon, care se crede mai ceva ca el . si peste tot vad tot felul de fete obsedate de el , dar nu inteleg ce e asa special la el ? muzica buna nu canta avand versuri de genul "i`m a eenie moonie many moo lover" , bine nu arata . aaa stati m-am prins este ca un cocalar de la noi , in videoclipuri el iese din masini foarte scumpe, in poze apare facand semul "peace" , mereu are ochelari de soare si ceasuri foarte scumpe. Mai nou cu totii ati fost impresionati de faptul ca saracul avea piciorul in ghips si totusi a cantat la un concert ... wtf ? nu canta cu piciorul , canta cu gura asa ca nu inteleg de ce toti sunteti asa impresionati . unii sunteti penibili si nu va faceti griji . asa ca duceti-va si ascultati un "ououououou " .

| crissydiana a răspuns:

Multe fane intreaba chestia asta, si l-au intrebat si pe Twitter, si pe multe site-uri si Justin a raspuns la multi ca spera sa vina anul viitor, asa sper si eu!

| ByZZy a răspuns:

A spus ca va vine in 2011winking

sper sa fie asawinking

| Lorena_2784 a răspuns:

"Psihologul" are dreptatelaughing

Si nici atunci nu o sa vina, pentru ca Romania nu are de unde sa il
plateasca.

Te roooog daca te-am convins, te roooog sa imi dai fundapuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu stiu cand va veni justin scumpul love struck dar cred ca va veni turneul vtor sa speramlove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeah... well justin bieber va veni in 2011 dar inca nu a stabilit datahappyatat pot sa-ti spuntonguehappydaca vrei sa vorbesti cu el intra pe twittertonguehappysee ya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'nu stiu cand va vini dar cand va vini va vini la mine u du-te drekk

| Elena_5310 a răspuns:

Pfff... ati innebunit! nu aveti altceva in minte decat J. B?))))

| Elena_5310 a răspuns:

Si totusi sa raspuns la intrebarea tahee hee

J. B vine in Romania la Sfantu` Asteapta))))

| cristina123_5335 a răspuns:

Da justin va veni in 2011 in vara sau in primavara happy

| AnnaKrissu a răspuns:

UUU... du-te si impuscate