| aaaa12345 a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| Mebutterfly a răspuns:

In Primavara anului 2011, adica a acestui an! abia astept! funda?

46 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inca un fan justin bieber...

| cornel a răspuns:

Azi la 8winking

| pwp a răspuns:

Cap de mop cap de mop...

| R9kitty a răspuns:

Intr-o alta viata. Si daca ar veni intr-o zi. nici nu ar apuca sa se dea jos din avion, ca deja milioanele de fete, fane l-ar ataca. Bye

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Anul asta in varahappy...

funda plspuppy dog eyes

| nonny50 a răspuns:

Cand o sa se lase de cantat!laughing glumesc.skz! nu stiu

| AnaEindragostita a răspuns:

Obsedatilor nu vine justin bieber in Romania pariu ca nici nu a auzit de Romania tongue doamne ce obsedati sunteti asta e a 2 a intrebare "cand vine justin bieber in Romania ne ne " bla bla

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

NEVER! mi. e scarbaaaalaughing). NU locuiesc in Romania, si am avut ocazia sa fac o poza cu el, si nu am vruthappy. data viitoare o sa te chem pe tinerolling on the floor

| Thunderstruck a răspuns:

In iunie sau iulie 2011big grin

| ThinkPink a răspuns:

Vrei sa-l sun?

| FallingRain a răspuns:

Nu stiu cand vine, dar sper sa nu vina niciodata.

| ChishyyAlle a răspuns:

Pe 7 iulie 2012 happy. Am vazut programul.Stiu ca e mult de asteptat, dar nu e nimic, distreaza-te ascultand muzica lui ca:Never Say Never, Baby etc. happy. Funda te rooooog!

| MiyakoSaki a răspuns:

Nu stiu, dar poate foarte curand.

| Dragosgan a răspuns:

Ce aveti ma cu prostanacul ala, cica ala canta, eu zic ca ala miorlaie si face farmece intre fetele obsedate. TERMINATI CU BIBEROANELE SI ACADELARII, fani obsedati.

| cryssa a răspuns:

Pnm, bibar sucksstraight face

| Mişu_7703 a răspuns:

Intr'o joi.

| cristina_6311 a răspuns:

Michael Hess a declarat ca Justin Bieber va veni la noi in tara, insa cel mai probabil in luna aprilie., 2011 Concertul va fi unul incendiar, cu lumini si lasere de ultima generatie. De asemenea, fiecare fan va primi o pereche de ochelari 3D, deoarece in tot timpul concertului vor fi expuneri de holograme si imagini tridimensionale.

| cristina_6311 a răspuns:

Justin Bieber va veni la noi in tara, insa cel mai probabil in luna aprilie., 2011 Concertul va fi unul incendiar, cu lumini si lasere de ultima generatie. De asemenea, fiecare fan va primi o pereche de ochelari 3D, deoarece in tot timpul concertului vor fi expuneri de holograme si imagini tridimensionale.

| SugarAndSpice a răspuns:

Nu cred ca va veni prea curand. Probabil va canta si va dansa pe ritmurile melodiilor precum 'Baby' in tari mai dezvoltate, in niciun caz Romania. Uite aici o intrebare asemanatoare si raspunsurile altor utilizatori : http://www.tpu.ro/cariera/cand-vine-justin-bieber-in-romania/.

| Eff a răspuns:

Someboooody kiiiilll meeeeeeeeeeeeee *shots herself*

| beautifulkiss a răspuns:

Buna am citit ca va veni vara aceasta.

| Me_5216 a răspuns:

Ieri.

| Herr a răspuns:

Presupun ca nu o sa vina, depinde acum unde o sa aiba loc fiecare concert, dintr-un turneu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai prostilor ala este un copil fara pic de talent si nici nu o sa vina in Romania voi credeti ca ala a auzit de tara asta sau stie unde este pfffffffff va duce capu mai rau ca o curca.Prostilor ala nu se uita la fanele lui nici cu flocu asa ca lasti-o mai moale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La primavara tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 22 mai sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in aprilie concert la univeritate biletele oriunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primavara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzi la stririle PROtv ca vine in toamna asta big grin este adevarat daca nu va crezi nu ma creziwinking asta e treab ta love struck Funda? sadhappyhappyhappy love struck puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes