| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ma *** in nasul lui Bieber al vostru
Bon Jovi in Romania:X

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu big grin Cauta si tu pe google niste informatii despre venirea lui in Romania. Poate gasesti pe acolobig grin

| curiozitatea a răspuns:

O sa vina ca a azi sa vrea sa imbratiseze un orfan de la noi. a zis la tv.si nu se stie cand vine sau daca vine. a zis doar ce ar rvea. poate ii trimitem un orfan...nu vine aicithinking

| dydy1992 a răspuns:

Hmm nu stiu...thinking Cat de curand happy Va veni in Romania si la niste spitale :X

| Lace a răspuns:

O sa vina in iulie tongue Asa mi-a spus mie :X

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Vine la vara sa ajute copii orfani din cate am auzit...desi nu stiu daca e adevarat.

| Artemisia a răspuns:

Cand ma intalnes eu Adam Lambert atunci vine Justin Bieber in Romania rolling on the floor

| unione a răspuns:

Sper ca niciodata!

| ColorfullColors a răspuns:

Justin Bieber a facut multe gesturi de caritatebin ultimul timp, si a decis sa ajute si copiii orfani din Romania. "In Romania sunt foarte multi orfani, care nu primesc niciun fel de dragoste, nici macar imbratisari. Lucrul acesta ma intristeaza profund", a explicat Bieber. "Mi-ar placea sa pot merge acolo sa ii imbratisez!", a mai spus el.
Deci va veni in Romania, nu se stie inca exact cand. Si este imposibil sa nu dea si un concert aici, nu?

Daca vrei mai multe detalii: http://www.utv.ro/......n-romania/

| forever4you a răspuns:

Doamne... sper ca cat mai curand...ca tare mi-ar placea sa vad cum este huiduit, in tara asta biberon nu are mai deloc fani ce sa faca sa vina sa'si sparga moaca pe aici prin tara o sa vina 2 persoane la cocert si restul o sa'l astepte afara cu un pumn pregatitlaughing

| ziz a răspuns:

Acuma exact acum. m-am uitat la stirilaughingo zis ca vine la bucuresti in primavaralaughing

| Lluvia a răspuns:

Am citit undeva ca cica ar sprijini o campanie pentru ajutarea oamenilor saraci din Romania si s-ar putea sa vina sa concerteze anul acesta. dar nu stiu sigurhappy

| Pyssaa a răspuns:

U esti asa de fraiera ala te-a pacalit ca ii da bip lu Justin.laughing Da desteapta mai esti.
de unde dracul sa aiba ala nr de tel laughing ujor de pacalit mai esti

| FanMJJ a răspuns:

Cand o sa se termine tanar si nelinistitwinking

| minnieee a răspuns:

Sper sa nu vina :-s.Ca va fi o nebunie mai mare decat a fost la Rbd aia.Nici nu-mi pot imagina, saracu' va fi omorat de fanelaughing.

| OvidiuDanzka a răspuns:

Cand va zbura porcu`

| ΔH a răspuns:

Atunci cand o sa aiba timp de spitalizare.

| Iustiina a răspuns:

4 iunie sau iulie 2011 funda?

| SheCanFlyy a răspuns:

@ adrian, bine ca stii tu sa canti :*, sa ma anunti, cand te vad si eu pe tine in topu bilboard 1 si pe marile ecrane, inconjurat de mii de fane, si anuntama cand o sa ajunga albumu tau al doilea dupa stevie wonderwinking, ma anuntii, daa? te astept :*

| bfvhjcv a răspuns:

O sa vina pentru copiii bolnavi.asa a spus.si am auzit si la tv, deci cred ca e adevaratthinking

| DaughterOfDarkness a răspuns:

La TV a zis ca vine la anul sa ii ajute pe copiii fara parinti.
Bineinteles ca a auzit de Romania, nu stiu de ce toti credeti ca Romania este o tara uitata de toata lumea si de care n-a auzit nimeni. Daca noi am auzit de toate tarile mici cum ar fi Macedonia sau alte tari de rahat, asa a auzit si el de Romania.
Si ce care au zis ca vine atunci cand va invata sa cante. Cand voi veti avea majoritatea melodiilor in topuri, milioane de fane/fani din toate tarile din lume, atunci veti pute spune ca Justin Bieber e un bou care nu stie sa cante.

| Andrelutssa a răspuns:

Nu stiu dar tbr sa vina cat mai curanda

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Numai vine. I-a ramas flegma in gat si numai poate canta =) o dat drequ in el

| Mentaaaaa a răspuns:

Eu sunt anti justin bieber dar vreau sa vina pentru ca avem atatia mafioti in tara asta incat il vor ucide laughing si asta va fi primul lor lucru bun facut in viata. Abia astept sa merg la inmormantare laughing

| Petronela a răspuns:

Din pacate nu cred ca vine, si eu sper sa vina dar nu cred ca se poate.

| VladestepeTPU a răspuns:

Vrei să se infecteze ţara?! Vrei să luăm păduchi?! Sau lepră?!
Doamne fereşte, să stea acolo, în Americă, că'i bine acolo!

| Anileda a răspuns:

Din cate stiu eu JB nu cred ca vine in Romania deoarece vrea sa se duca in state mai bogate decat tara noastra, de astfel Germania, Anglia...deci nu prea cred ca va veni el in Romania.

| CatMeadow a răspuns:

Maine

| TeoDoraAa a răspuns:

Parerea mea: Ciudat raspunsul castigator. Chiar crezi chestia asta?