| madalina521 a întrebat:

Cine stie cateva melodii ritmate in engleza, sau perverse? unele gen rihanna - "skin" ps dau funda

4 răspunsuri:
| deny1230 a răspuns:

Depinde,daca vrei melodii mai 'perverse' asculta melodiile lui The Weeknd,gen "Or nah" sau "Often","Wicked Games",etc care sunt mai lente, melodia de pe fundal e super, dar versurile sunt putin cam... obscene, Dar ma rog ai vrut niste melodii mai "perverse".Si ca melodii mai ritmate iti recomand mai nou aparute Rihanna-Bitch better have my money, Fifth Harmony-Worth it