| andreyboss a întrebat:

Cine stie ce fata canta cu :::
Dan Balan -chica boom [adica vocia de fata]

Răspuns Câştigător
| Denisse_8813 a răspuns:

Dan Balan a povestit ca piesa "Chica Bomb" a fost produsa chiar de el, la New York, unde insa nu a fost lansata. Si-a dorit un videoclip sexy, dar nu vulgar, asa ca ales singur cele patru fete care apar, dupa ce a vazut peste 200 de domnisoare la preselectie. Vocea feminina din "Chica Bomb" ii apartine unei tinere cantarete de la New York, Katie(DiCicco).

14 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Katie DiCicco & Dan Balan - Chica Bomb.
Deci fata se numeste Katie DiCicco.

| Raiden a răspuns:

Ce nesimtit, eu ti-am zis primul' oh go on.
Ai cerut doar numele lu' aia si ti-am raspuns. Vroiai sa-ti dau biografia piesei, biografia lu' Dan Balan si a lui Katie DiCicco?

| Aliyaa a răspuns:

Katie DicCicco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu el canta katie dicicco, numai ca pe ea nu o arata ci doar pe fetele care danseaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dc nu o arata si pe ea? doar si ea canta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"vocia" de fata nu e a nimanui. poate doar voceatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katie dicicco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi trebuit s`o mentioneze si pe ea la tv/radio etc. pentru ca sincer, e melodia ei, nu a lui, din mom ce el spune numai chica, chica bomb si tic tac sau ce spune. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A platito ca sa cante si apoi sa taca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Making Of Chica Boom girls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n`am...cred ca alexandra stan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katie dicicco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o cheama