| InoTkd95 a întrebat:

Cine stie ce melodie a fost aleasa pentru Eurovision 2011. Am auzit ca este draguta dar nu pentru Eurovision. Cine o stie?

Răspuns Câştigător
| Eff a răspuns:

Mie imi plaaaace ^.^
http://www.youtube.com/watch?v=YsXC2MSaP4E

nu stiu daca e sau nu de eurovision, cel putin nu e cretina. a fost una dintre preferatele mele din cele 12 care au participat. mi-ar fi placut sa castige directia 5. dar imi place si hotel fm:)

6 răspunsuri:
| Nikk96 a răspuns:

Hotel FM - Change

| zapa1 a răspuns:

Change-hotel fmbig grin sper ca ti-am fost de folos

| Maryse a răspuns:

Hotel fm-Change

| gr3atlif3 a răspuns:

Hotel fm - change... dupa parerea mea ii varza straight face. mai bine ar fi fost cu akcent sau inna... cu astia 100% am fi intrat in top 3big grin:X

| ops a răspuns:

Melodia se numeste Hotel FM cantata de Gabriel Baruta.

| ale_7379 a răspuns:

Pai nu e rea... dar eram mel mai bune(parerea mea)batting eyelashes