| Melyssuka a întrebat:

Cine stie ce s-a intamplat cu Demi Lovato? De ce nu mai apare in episoade noi la disney channel? Si cine este cea mai buna prietena a lui Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Buna s-a drogat iar a avut o cadere nervoasa marcata de droguri,depresii si a ajuns la clinici de recuperare,nu a mai jucat deoarece are nevoie de o pauza,sa nu se mai streseze, a spus ca acum nimeni nu o mai poate dobora, cumpara numarul 11 din revista popcorn sau citeste-o pe internet paginile 16-17
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Succes!

1 răspuns:
| LoveDee03 a răspuns:

Si cea mai buna prietena este Selena Gomez si mama acesteia pe nume Mandy,au fost aproape de ea,o influenteaza spre bine,ii dau sfaturi, o ajuta, o invata numai lucruri bune.