| LoveME_5879 a întrebat:

Cine stie daca demi lovato se va relansa, si ce sa mai intamplat cu ea dupa ce a intrat in spital?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca din moment ce ai postat aceasta intrebare esti fan. ei bine poti sta linistita.Demz a fost in spital datorita unei depresii in urma despartiri de Joe Jonas, momentan starea ei de sanatate ei mai buna si isi va continua turneul alaturi de Jonasibig grin

11 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

Nu a fost demi niciodata bolnavalaughing

Ea faceun film laughing
Si de aceea a sp ca a intrat intr-o depresie ...pentru ca asa este rolul ei laughing)
oh my gadwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato este internata de cateva saptamani intr-o clinica de recuperare si, potrivit medicilor, vedeta Disney se insanatoseste pe zi ce trece.

"Demi si-a recapatat optimismul si pofta de viata", spun cei care o supravegheaza pe actrita.

Motivul pentru care a fost internata Demi a fost se pare epuizarea fizica si psihica.

"Demi a muncit enorm ultimele luni, mai mult decat poate suporta o tanara de 17 ani", spune psihologul care se ocupa de Lovato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un mare fan al ei, si se pare ca si tu esti fan. Normal ca Demi se va relansa, de fapt ea nu se va desparti niciodata de muzica. A trecut printr-o depresie datoria despartirii de Joe ( ea inca il mai iubeste) si atat. Nu ai de ce sa-ti faci griji. Pe la inceputul lui 2011 Demi va canta din nou, va continua serialul " Sonny with a chance", deci nu ai de ce sa te temi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca se va mai intoarce eu stiu ca a avut niste probleme cu alimentatia doar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato este o fata puternica. Insa, din pacate, a lovit o dansatoare care vrea acum s-o denunte. Demi e inca indragostita de Joe si de aceea a facut depresie. E inca afectata si consuma alcool direct din sticla. Un tanar licean a vazut-o pe Demi cand se indopa cu cocaina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sara a fost internata intr-un spital. se scrie: "oh my god, nu oh my gad :D :D :D Nu face nici un film...deoarece azi 29-01-2011 a iesit din spital;) :D

uite si un link

http://edition.cnn.com/......index.html

sper ca stii engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato a fost internata in spital deoarece a ramas insarcinata cu jou si cand jou a aflat ca demi e gravida a batuto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu cred ca era sa moara pentru ca in revista bravo arata niste cruci negre pe langa ea si scrie nunai pe fond negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata sau baiat nu stiu ce esti uh chiarr crezi ca demi a ramas gravida?rolling on the floorsi daca ar fi fost asa dc sti numai uh si noi nu stim? hai ca ai fost tare cu astalaughing

| ZzUzZuMew a răspuns:

Il corectez pe Yry, spunand, ca mare fan al vedetei, ca Demi a fost internata intr-un centru de reabilitare psihica, in urma unui scandal in timpul caruia una dintre dansatoarele ei a fost lovita de catre Demi...aceasta a iesit de mult timp din spital, imediat dupa sarbatorile de trecere in noul an, si a inceput sa lucreze la videoclipul melodiei acum postate pe Youtube, Skyscrapper.Revistele mondene spun despre Demi ca a avut o "relansare cu probleme", deoarece aceasta a abordat un stil diferit, care nu prinde la public la fel de bine ca vechea Demi Lovato.