| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum faci sa iti mearga banda mai repede la Youtube? De fiecare data cand intru se incarca greu merge putin apoi iar se incarca si tot asa.De ce? Help!

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa am patit si eu de vreo 2 ori.Si asta pentru ca nu prea mergea netu big grin Eu nu am facut nimic.Am asteptat sa mearga netu bine laughingDaca tot nu merge s-ar putea sa ai virusi happy
Instaleaza un antivirus bun si fa o scanarewinking

2 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Cel mai probabil e problema calculatorului.Lasa totusi sa mearga o data melodia mai incet sau cum merge ea de vreo 2-3 ori pana ce se obisnuieste.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

E din cauza internetului, e slaba reteaua!
Din pacate nu cred ca ai ce-i face!