| simoSTAR a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia care canta acum pe radio zu? urgent pls.

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Exact.sau data viitoare urmareste site`ul asta:
http://www.radiozu.ro/ scrie acolo sub live in dreapta ta ce melodie canta in momentul respectiv!:*

5 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Detalii ceva! Daca ai memorat vreun vers.Ast detalii

| m4them4tic a răspuns:

Puteai intra pe site-ul radioului, afiseaza acolo ce se aude la radio in momentul respectiv.

| simoSTAR explică:

Gata, am gasit.era vb de edward maya-thios is my life.melodia incepuse deja si nu stiam cum sa pun mai repede intrebarea sa nu se termine melodia. oricum mersi mult pentru raspunsuri.

| yoyodedeea a răspuns:

Data viitoare iti recomand sa ne trimiti macar cateva cuvinte din mel...ca daca ne zici: "canta acum" si intrebarea apare dupa cateva ore...chiar nu te putem ajutabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

United artists zu asa se numeste mel:d