| ellenutzza a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia de la sfarsitul serialului pixel perfect(perfectiune virtuala) care s`a difuzat aseara pe disney channel? am dat intamplator acolo si am vazut ca incepe un film si m`am uitat la el si a fost chiar frumos...melodia era ceva de genu` : there`s no difference betwen teardrops and rain sau cam asa ceva...melodia a cantat`o tipa blonda(samantha parca).

pls daca stiti cum se numeste si daca aveti un link cu download spuneti-mi. dau fundita promit! multumesckiss*

Răspuns Câştigător
| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Pixel Perfect - When the Rain Falls

2 răspunsuri:
| KhloeAfterDark a răspuns:

Exact, e When The Rain Falls. E superba. De dowloandat nu am gasit si ma oftiiic ca e cea mai frumoasa melodie (+ Taylor Swift:You're not sorry). Daca gasesc curand, iti scriu.

| Reellex1 a răspuns:

Scie in google Pixel Perfect - When the Rain Falls download si o sati aparawinking