| Maria_Bianca_1914 a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia din Burlacita cand mototoleste acea scrisoare? E un fragment cu niste viori si o da spre rock cumva? !

6 răspunsuri:
| GAvrOChe a răspuns:

Spartacus I have Done a Terrible Thing https://www.youtube.com/watch?v=RB9MiloRX0U&feature=youtu.be

| Maria_Bianca_1914 explică:

Intr-adevar, nu este melodia "strength of a thousand men"! Nu stiu unde s-o mai caut, am apelat la Shazam si degeaba pentru ca n-o identifica. Va rog frumos sa ma ajutati in cazul in care aveti idee cum se numeste! Multumesc!

| Dpc_Andy_1994 a răspuns:

Two steps from hell - strength of a thousand men

| GAvrOChe a răspuns (pentru Dpc_Andy_1994):

Nu e asta...

| Maria_Bianca_1914 explică (pentru Dpc_Andy_1994):

Http://www.clicksud.com/......nline.html (VIDEO ULTIMA PARTE, minutul 21:13 - atunci incepe melodia la care ma refer eu) Am tot folosit diverse aplicatii (gen Shazam etc.), dar n-am reusit nici acum s-o identific