| Alejandra4785 a întrebat:

Cine stie melodia aia era ceva de genu ""te-am ales iubire te-am ales"" era manea cine imi spune cum se numeste dau funda

4 răspunsuri:
| mary_1175 a răspuns:

Liviu Guta feat Daniela - Eu te-am?

i Liviu Guta si Ciro de Luca - Te-am ales din milioanele de stele

| Alejandra4785 explică (pentru mary_1175):

Si ceva de nevasta mea dar nu e asta nu e nici asta cata altcineva

| Alejandra4785 explică (pentru andreionut142):

Nu e asta canta altcineva zicea asa te-am ales iubire te-am ales din mii de stele sa fi iubirea vietii mele ceva de genu si era cam veche dar nu e asta crying