| BrancoveanuAlexandra a întrebat:

Cum se numeste melodia aia[manea] in care spune ceva de genu :"Asta seara iar. Facem bairam...; si de aici nu mai stiu! Cine stie? >Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Roxx97 a răspuns:

Liviu Pustiu si Mr juve - Asta seara e bairam

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pitipoanco...

| BrancoveanuAlexandra explică:

Donatelo sincer dupa poza ta d la av m asteptam sa imi rapunzi ca ai o fata de cocalar.si pentru restul intr nu st pentru mine intr ...nu suport manelele /:-)

| Abcfunny a răspuns:

Aolo. iar ne-au invadat cocalarihappy

| EllyFMS a răspuns:

Cocalarooo

muhahahahadevil

| Minks a răspuns:

Prieteni, ce-aveti cu ea? Daca nu stiti, abtineti-va fara sa demonstrati voi ca sunteti marii anti-cocalari. Stiti cum e, daca e vrea sa asculte manele, sa asculte. Nu dovediti decat ca aveti prea mult timp liber si cand va plictisiti intrati p-aici. Nu e frumos. :

| consuelo12 a răspuns:

Cristi dules e bairam

| Roxx97 a răspuns:

Imi dai fundita pls ca nu am nici unakiss:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liviu pustiu si mr juve - asta seara e baieram

| donatelo a răspuns:

Si te astepti ca cineva sa iti raspunda?