| Tera a întrebat:

Cine stie niste melodii in spaniola/mexicana. Nu conteaza daca sunt noi sau vechi.

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| amc a răspuns:

Toate melodiile de la "Sin senos no hay Paraiso"winking
iti va palcea

| ioana181 a răspuns:

Iti recomand niste trupe din spania care imi plac foarte mult: El canto del loco (ecdl) si El sueno de Morfeo(esdm). Ca sa vezi cam ce muzica canta cauta pe youtube de la ecdl - a contracorrienta, por ti si de la esdm - ojos de cielo, enterate ya.

| thizizme a răspuns:

Imi vine in minte doar... The Game - Spanglish [nu ma injurati]

| ellenutzza a răspuns:

Multe melodii pe care le stiu sunt cele ale trupei rbd...acum cativa ani aeram fana infocata dar acum m`am mai linistit.tongue alte melodii care mai imi plac in spaniola sunt : belinda-liz sin gravedad, luis fonsi-nada es para siempre, nelly furtado-manos al aire, jennifer pena-hasta el fin del muno, thalia-no me ensenaste. si cam atat, poate mai stiu dar nu imi vin acum in minte. restul de la RBD ti-am spus si sunt chiar frumoase daca le asculti.

te pup:** sper ca te-am ajutat:X

| Tera explică:

Sunt superbe toate si imi plac dar nu stii si niste melodii si ceva mai ritmate?

| arysa a răspuns:

Kudai-Sin despertar, Llevame, Dejame gritar
Angels-Y no se que paso
Chayenne-Cuidarte el alma
Luis fonsi-Quiero amarte hoy
Reik-Vivo en suenos, Inolvidable
Rogelio Martinez-Angel Rebelde
+ melodii de la RBD(salvame, Este corason, Inalcanzable, etc)

| Diana7383 a răspuns:

Asculta RBD si Belinda. happy

| ellene a răspuns:

Cauta pe youtube "La Oreja de Van Gogh". Melodia Irreversible e cea mai frumoasa, zic eu.

| illusion a răspuns:

Angel lopez feat baby rank-hasta cuando prea frum mel asta

| thegirl12 a răspuns:

Rebelde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thalia-No me ensenaste
Thalia-Un alam sentenciada
Jennifer pena-Hasta el fin del mundo
Belinda-Quien
Camila-Alejate de mi
pee wee-irresistible
Daddy yankee-que tengo que hacer
david bisbal-buleria

| laurika2990 a răspuns:

De la rbd cauta pe www.youtube.com si ai sa gasesti acolo

| schwarzgirl a răspuns:

Shakira-en tus pupilas, la pared, no, antologia, inevitable
thalia-cosiendome el corazon, ya lo sabia, tu y eu, que sera de ti