| andreutzsa a întrebat:

Cine stie niste sait-uri cu muzica pentru fete?

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

De când muzica este făcută special pentru un anumit sex?

| andreutzsa explică (pentru FucktheSystem):

De cand atunci cand pui o intrebare, ceilalti iti raspund criticand?

| FucktheSystem a răspuns (pentru andreutzsa):

Nu este critică ci este o întrebare.
Oricum să-ți răspund eu prima al întrebare observând că tu nu ești în stare: De când există TPU. Dacă întrebarea este cretină sau fără sens, nu te aștepta să găsești răspunsuri drăguțe.
Acum îmi aștept și eu răspunsul la întrebare. De când muzica este făcută special pentru un anumit sex?
P.S. Gândește înainte să deschizi gura (sau să tastezi, în cazul de față), e mai bine decât să scoți o bălărie.

Răspuns utilizator avertizat