| Ioaxo a întrebat:

Cine stie sa imi spuna cat mai multe detalii interesante din viata lui harry styles? dau funda pentru cele mai multe informatii puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Louise21 a răspuns:

Harry Styles s-a născut la 1 februarie 1994 în Bromsgrove, este din Holmes Chapel și are o soră mai mare pe nume Gemma. Părinții lui, Anne Cox și Des Styles, au divorțat când el avea doar 7 ani, iar mai târziu, mama lui s-a recăsătorit cu Robin Twist. De mic copil, Styles iubea muzica, fapt ce l-a îndrumat să meargă la X Factor Marea Britanie.

2 răspunsuri:
| BLURREDLINES a răspuns:

Cauta pe wikipedia sau scrie pe Google Imagini " harry styles facts" :*.

| AriaPink a răspuns:

Iti zic doar ce stiu eu :numele lui intreg este Harry Edward Styles, are 18 ani(deocamdata), e nascut pe 1 Februarie 1994, e din Anglia!