| And655 a întrebat:

Vreau cat mai muuuulte informatii despre harry styles one direction... Funda

Răspuns Câştigător
| ByBoysMb a răspuns:

Deci Harry Styles :
>>Il cheama Herold Edward Styles
>>Are 18 ani si este nascut pe 1 februarie 1994.
>>Uraste fetele care se considera urate.
>>Uraste fumatul si drogurile
>>Parul lui este "bipolar". Adica nu este mereu cret, iar cand este "lins" poarta caciula
>>Isi doreste o iubita, si a declarat ca au trecut mai bine de 2 ani de la ultima iubita, si ii e dor de sa aiba una.
>>Ii plac fetele cu doi ochi.laughing)
>>Ii place sa sarute
>>Are un cont fals de Twitter pentru a vedea ce spun fanii despre el, si pentru a se apara, indirect.laughing
>>A avut un hamster pe care il chema Hamster.
>>A avut doar iubite blonde.
>>Musca din ambele bete de Twix odata, pentru ca unul din ele sa nu se simta singur puppy dog eyes
>>Porecla lui pe care i-a dat-o Liam este Hazza :X
>>ii place tacos, porumbul dulce si sucul de mere mult
>>ii place sa fie muscat de buza de jos in timpul unui sarut laughing))
>>cand a cunoscut o fana, a vrut sa o sarute
>>nu vrea iubite mai in varsta decat mama lui, care are 43 de ani laughing)
>>se da mare ca a facut sex cu peste 6 fete
>>a mers la xfactor numai ca sa auda o parere profesionala despre vocea lui
>>a zis ca era inca virgin daca nu era xfactor
>>parintii lui au divortat cand el avea 7 ani
>>nu vrea sa moara fara sa sarute o fata care vorbeste spaniola
>>se priceme de minune sa dea imbratisari
>>iubeste sa mearga la plaja
>> a dormit cu Louis gol in pat laughing)
>> se supara daca vorbeste la telefon cu louis si louis nu spune "te iubesc" la final
>>Nu a avut par carliontat pana la 12 ani
>>cand vorbeste cu cineva se uita adanc in ochii cineva-ului ala ca sa stie acel cineva ca ii acorda atenia dorita
>>mereu saruta la prima intalnire smug
>>isi doreste o fetita pe care sa o cheme Darcy
>> ii plac fetele care zambesc mult, sunt amuzante, sunt sarcastice, pot face face carierei lui si carora le place sa se imbratiseze
>>nu ii plac fetele care fumeaza, injura, se drogheaza, urla, se plang de greutatea lor
>> ii e frica de serpi si de carusele
>>melodiile lui preferate sunt Coldplay -paradise si Lady in red, dar nu mai stiu cine o canta! big grinlaughing
>>se bucura sa are surori ca asa stie cum sa se poarte su fetele
Sper ca te-am ajutat >>Fundita?

| And655 explică (pentru ByBoysMb):

Daaa ai funda

4 răspunsuri:
| CMarian a răspuns:

Harry Edward Stiluri [1] (născut la 1 februarie 1994) este un membru de o singură direcție, împreună cu Liam Payne, Louis Tomlinson, Niall Horan, Zayn Malik și. El este cel mai tanar membru al grupului.
Harry Styles sa născut în Evesham, Worcestershire, Anglia la Des Stiluri și Anne Cox. El are o sora mai mare, Gemma. Când Harry a fost de șapte ani, părinții lui au divorțat. Mama lui sa recăsătorit la începutul lunii iunie 2013 Robin Twist. [2] Ca un copil Harry iubit cântând. A listat Elvis Presley ca una din influentele sale.
Crescând Harry a trăit în Holmes Chapel, Cheshire, Anglia și au participat Holmes Chapel Comprehensive School, o scoala generala de stat.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| IuliaWd a răspuns:

N-avem.

| Nikoo12 a răspuns:

1. numele lui real/intreg este Harol Edward Styles; liam ii spune Hazza love struck
2. ii plac fetele cu forme
3. a avut un hamster care se numea Hamster
4. ii place tacos, porumbul dulce si sucul de mere mult
5. majoritatea iubitelor lui au fost blonde, dar ii plac si celelalte tipuri de par
6. ii place sa-l musti de buza de jos cand va sarutati (mda, daca ajungeti vreodatarolling on the floor)
7. cand a cunoscut o fana a avut o mare tentatie sa o sarute (cre'ca era vreo bunaciunelaughing)
8. are 1, 78 (din cate stiu...thinking)
9. la pantof are 45
10. nu vrea iubite mai invarsta decat mama lui, care are 43 de ani
11. se bucura sa are surori ca asa stie cum sa se poarte su fetele
12. se faleste ca a facut sex cu peste 6 fete
13. mama lui a zis ca e romantic
14. ii plac ochii si zambetul la o fata; a zis ca gaseste o fata de 110 ori mai frumoasa daca zambeste
15. a mers la xfactor numai ca sa auda o parere profesionala despre vocea lui
16. a zis ca era inca virgin daca nu era xfactor
17. parintii lui au divortat cand el avea 7 ani
18. e cel mai mic din 1d
19. el a avut idea numelui One Direction
20. ii e frica de serpi si de rollercosters-uri (scuze, nu stiu prea bine cuvantul dar ma rog intelegi tulaughing)
21. nu ii plac fetele care fumeaza, injura, se drogheaza, urla, se plang de greutatea lor
22. ii plac fetele care zambesc mult, sunt amuzante, sunt sarcastice, pot face face carierei lui si carora le place sa se imbratiseze
23. asteapta o fata care sa-l faca "slab la genunchi'' `ce mai expresie, n-o prea intelegrolling on the floorthinking`
24. ii plac pisicile
25. vrea ca prima lui fata sa se numeasca Darcy
26. mereu saruta la prima intalnire
27. melodia lui preferata este john mater - free fallin'
28. aici sunt cam bulversata, dar se pare ca ii plac mult si melodiile coldplay - paradise si chris de bouraght-lady in red
29. ii place sa gateasca
30. daca chiar iubeste o fata va gasi o scuza ca s-o sarute la fiecare 5min
31. cand vb cu cineva se uita adanc in ochii cineva-ului ala ca sa stie acel cineva ca ii acorda atenie...