| BoMbeRmEn a întrebat:

Cine stie sa imi spuna versuri din melodii...(vrau pentru statusuri) big grin. De preferinta,mai multe, de BUG Mafia,Parazitii, Chelo si restul, stiti voiwinking *[unde trebuie puneti stelutzalaughing ] Dar si de la celelalte genuri de muzica.

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

E doar o alta zi in care mi-am pierdut ideea
Moralu e la pamant si Marijuana e cheia

Sunt micuţul vrăjitor şi ţip de pe covor
"Uite, zbor peste tâ*fe şi părerile lor!"

Asculta bine, obisnuiam sa fiu
Unii dintre cei care n-au grija de ei

Tip cat pot de tare pana o sa cad in cavou. Imi bag **** in lume si v`o fac cadou!

Ma pierd atunci cand fumez si trag pe nas. Atunci am toata lumea, dar tu nu esti in atlas.

Cu zambetul pe fata, cu ganduri cu spume...asa traim in Romania, cu bune, cu rele

Si va-amenint cu prezervative xxs

Lasa-ma frate sa rulez linistit...