| Blackllove a întrebat:

stie cineva niste statusuri cu versuri de la Parazitii mai dure, va rog! happy

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

- Puneti mana de la mana sa facem mai multe maini
- Tot ce-i interzis e palpitant invata sa mori in **** mea cu zambetul p fata
- Sunt agentul zero,zero,zero
- Timpu trece greu,pe langa timp alerg,Nu mai am directie,important e ca mai merg
- Bagi has nu vrei sa te lasi,Bagi marijoana,le-ascunzi p unde poti sa nu l vada mama
- Dac-as si pentr'o zi presedinte, V-as amaneta pe toti si nu mati prinde
- Acum serios vorbind, la motivul afectiv, Am nevoie de tine ca de-o gaura-n prezervativ
- Tu esti femea visurilor mele, nu stiam dc visez vrat de la o vreme
- Poti sa mori bah puta, Ascultandu-l p GUTA
- Singura realizare a ta e k nu te-ai apucat de DROGURI

| Blackllove explică (pentru zurick):

Multumesc frumos, chiar mi-a fost de ajutor :*!

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Mi-e scârbă de ce au ajuns săracele lor versuri...

| Ralucutza1131 a răspuns:

laughing) Mai bine află tuwinking

| Blackllove explică (pentru Ralucutza1131):

Mda...cel "mai bun" raspuns! laughing