| ıllıllıßÿaıllıllı a întrebat:

Cine stie un site pe care pot downloada melodii
?
PLS... fundita

Răspuns Câştigător
| Ucynel a răspuns:

Ar fi www.RadioFly.ws melodii originale si toate genurile, cele mai noi filme cu subtitrare.Recomand cu caldura acest site.

1 răspuns:
| Pisiquee a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro
Sau dacă vrei să iei melodia exact ca pe youtube, folosești youtube downloader.
Uite linkul : http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html
Fundiță? :o3

| Ucynel a răspuns (pentru Pisiquee):

Ar fi www.RadioFly.ws melodii originale si toate genurile, cele mai noi filme cu subtitrare.Recomand cu caldura acest site.