| anonim_4396 a întrebat:

Cine vine la super concertul Innei din Timisoara? Sunteti nebuni daca pierdeti asta:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Deci iti dai seama ce nebuna sunt daca nu vin la super concertul ei, playback?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, aș fi nebună dacă aș rata idioți care se târăsc să o pupe pe pipița aia în,.,.
But, i am crazy anyway.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori suntem nebuni ori poate avem altceva mai bun de facut..sa ne uitam cum creste iarba, cum se usuca varu pe pereti sau sa batem cuie cu periuta de dinti. poate cand vine cineva sa si cante...

Răspuns utilizator avertizat
| MegamortX a răspuns:

Super concertul Innei? Pe dracu super phbbbbt Cine ar vrea sa vada o pitipoanca afona dand din buze ( playback) si din c*r? Tre' sa fii nebun sa te duci :-|

| Raynn a răspuns:

Esti nebuna ca ai dat banii pe o porcarie.