| MykaEella a întrebat:

Cine vrea concerte cu artisti coreeni la noi in tara?
Pe cine ati prefera sa vedeti?

Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

Euu. Vreau pe SuJu ( dar cu Heechul broken heart ), 2ne1 daaaa, U-kiss, SHINee =p~, SS501 love struck, pfff, multi, cat mai multi big grin. Ah da, Teen top, G-dragon =p~.

7 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Eu BoA, Wheesung, Girls' Generation, 2ne1, SHINee, Super Junior, TRAX etc multi.

| DeeaSakura a răspuns:

Categoric as vrea si sa vina 2en1 Mblaq SS501 G-Dragon One Ok Rock \m/ mai multe :X:X:X

| MykaEella explică:

As vrea ca toti care au raspuns afirmativ sa castige dar o sa aleg primul raspuns
PS si mie imi place cum arata G-dragon cu ochelari in BEAUTIFUL HANGOVER

| MykaEella explică:

Aici aveti id-ul meu:catalinapopescu60(este doar pentru fanii k-pop)

| TheAvenger a răspuns:

Nu vreau.nu-mi place de nici un fel k-pop-ul sau cum i-o zice lui acolo și nu-mi plac coreenii..mai bine un concert de metal.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

În România nu au nici o șansă la viață.
Dar prin absurd aș zice Big Bang, FT Island, 2NE1

| oana810 a răspuns:

Sincer nu sunt o mare fana a artistilor coreeni, dar pentru toti fanii acestora ar trebui sa se ocupe cineva