| anonim_4396 a întrebat:

Stiu c-o sa-mi iau hate pentru intrebarea asta, dar ce vedeti voi la bts? Sunt doar niste coreeni vopsiti care canta... Nu ca as sti altceva despre ei

17 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cum adica ce vedeti voi?
E cumva de la sine inteles ca toata lumea stie de coreenii aia?
Nu vad nimic interesant in ce spui ca sa ma faca sa-i caut pe net!

| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

Am zis,, voi" adresandu-ma faniilor, care sunt in numar mare, de aceea am zis asa... of

| danbnz a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu ai zis asa de la bun inceput?
Se subintelege ca te adresezi tuturor...
"Fanilor" se scrie cu un singur i!

| Celcestietot a răspuns:

Fiecare cu pasiunile lui, nu big grin?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Bineinteles happy Si mie-mi place bazooka si parazitii, dar nicio colega de la mine din clasa nu ma intelege. Si imi plac mai mult animeurile decat Riverdale (nu m-am uitat niciodata). Din descriere zici ca sunt baiat trans fmmmm

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă, că nu trebuie să fii ca restulwinking.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

,,Nu toti au onoarea de a fi neintelesi" laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact așa Codrinelulewinking

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

laughing

Răspuns utilizator avertizat