| NeagoeDodu1998 a întrebat:

Cineva care asculta trap, house etc? Poate impartasim ceva melodii.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult Electro House toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult rap si anume: Nane nu le pasa, nane vise, nane nascut ghinionist, nimeni altu'- toata discografia, haarp cord-multe melodii, sisu tudor-marea evadare (albumul) sisu tudor-temnitia luminii (albumul), cedry2k- multe melodii, dragonu' ak 47- cateva melodii samd

| NeagoeDodu1998 explică (pentru anonim_4396):

Majoritatea le stiu dar nu prea imi plac, mie astea imi plac rap Eminem-Lose Yourself, Grits - My life be like, Roy Jones-Can't be touched, DMX - Where the hood at.