| danielivan a întrebat:

Cineva care foloseste acest site, este pe la milano? ( italia )
maine sunt acolo pentru doua zile. la un concert, care vrei sa vi ca mai am un bilet in plus. eram in sase persoane, dar o persoana nu a putut sa mai vina,
astept mesaj

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Eu sunt pe langa ladispoli happy. ce concert e acol poate vin trag o fuga pana acol

| danielivan explică:

Ciaoo just4fun... nu stiu daca o cunosti pe anna oxa, eu sunt la roma centru. la anul cand vin pe la mare pe la dispoli poate dai un suc.
hehehhehehe