| Doctorfishadi a întrebat:

Cineva din Bucuresti care vrea sa isi faca trupa?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, genul de muzica si media de varsta te rog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt pe genul rock-blues si din Bucuresti vocal si ceva muzicuta, n-am inteles pana la urma ce cauti instrumentisti sau vocal?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut alta postare de a ta si din pacate se pare ca nu ma incadrez. Am incercat si eu ceva candva in domeniu si s-a ales praful si am abandonat - e foarte greu, am simtit-o pe pielea mea. Bafta! Ai nevoie de ea la greu!

| Doctorfishadi explică (pentru anonim_4396):

Si eu tot bluss cant...asa mai spre rock, deci esti genul.Cant si la chitara electroacustica.Dar ne mai trebuie cineva. Putem fi amandoi vocal si cantam in duo voice. Daca mai gasesc ceva sa te anunt?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Da, bineanteles.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca ceva, nu era pacaleala de 1 aprilie, doar s-a nimerit asa laughing

| Doctorfishadi explică (pentru anonim_4396):

laughing),nici nu am observat data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, man cool happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oficial, m-am lasat de muzica - probleme personale + ca nu merita timpul pierdut si eventual banii pierduti - poate in afara da, dar sigur nu aici. E ceva de domeniul trecutului pentru mine, regret dar asta e. Asa ca, bafta!

| Doctorfishadi explică (pentru anonim_4396):

Nu o fac pentru bani, ci din placere happy. Bafta si tie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Si o sala de repetitie se inchiriaza cu ora, daca nu stiai. Nu as face-o nici eu neaparat pentru bani. Am firma in domeniu, inca ma chinui sa o inchid(de ce oare), am luat aparatura, am incercat sa-mi fac formatie, n-am avut cu cine sau n-a functionat formula.Nu vreau sa o fac pentru bani dar cand Romanica te termina pentru ca esti trecut de o varsta si nu ai experienta parca ai vrea sa traiesti din orice, mai ales din muzica. So, nu o fac pentru bani dar daca as putea nu m-as supara. Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Salut, stiu au trecut vreo 3 ani dar inca ma ocup de muzica ocazional, sunt pe blues-rock daca te mai intereseaza o colaborare? Multa sanatate si sa fii iubit!