| Iulia9105 a întrebat:

Cine vrea sa faca parte dintr-o trupa de coregrafie?

6 răspunsuri:
| andreygrecu a răspuns:

Sall! Eu as vrea sa fac parte din ia dar problema e ca is din campulung-muscel! Daca vom avea succes(ziceam si eu)?
Eu nu voi putea sa fiu alaturi de voi... Oricum id meu:andreigrecu vb pe messbig grin!
)

| ynculpatu a răspuns:

Nu eu

| cladytza2000 a răspuns:

Eu fundita plzz.

| Iulia9105 explică:

(completari:
1 rog seriozitate in fapte( amuzament doar in replici).
2 nu se acorda funda.
3 cei care ar putea participa la activitatile trupei ar trebui sa fie din Bucuresti, insa sunt bineveniti sa raspunda si cei din provincie cu care am putea avea un dialog fructuant.

| DaughterOfDarkness a răspuns (pentru Iulia9105):

Ce inseamna fructuant?
As vrea, doar ca sunt din Cluj.

| Iulia9105 explică (pentru DaughterOfDarkness):

Buna intrebare. Acum am vazut ca nici nu exista cuvantul in limba romana. Inainte de-a trimite ma gandeam la "enrichissant" din franceza si mi-am zis ca sigur trebuie sa aiba un corespondent in romana. Dar va sa zica nu e acela. Tu poti sa intelegi "care imbogateste spiritul, aduce o experienta ce nu provine din greseala, ci din armonie, care valorifica potentialul ambelor parti".