| anonim_4396 a întrebat:

Credeți CĂ avem anul acesta șansa pentru un concert Tokio Hotel in Romania?
Ei au anunțat pe aplicația BTKTwins ca lucrează la un nou album si va fi lansat anul acesta si știți ca atunci când un artist are un nou album merge in tur si ei au zis de mult ca vor veni la un interviu la MTV.
Ce credeți?
Credeți ca au si Alieni șansa pentru un concert cu Tokio Hotel?

2 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Si eu care ma bucuram ca n`am mai auzit de ei sperand si crezand ca s`au inecat in propria lor penibileala...

| robertadenisaroberta a răspuns:

Sper ca o sa vina, doar ca vezi si tu ca ori nu sunt destui fani ori nu au unde sa concerteze...acum chestia e ca ar fi tare daca ar veni, eu sigur m-aș duce la concertul lor, că mor după un autograf! laughing Go Aliens!