| paezi a întrebat:

Credeti ca are dreptate eu cred ca nu are dreptate vreau sa stiu parerea voastra Interviu Pacha Man - Despre romanii au talent ( Adrian Tutu )

Răspuns Câştigător
| Last13Lucky a răspuns:

Tutu are voce dar a castigat pe nedrept pentru ca Narcis era n ori mai bun decat Tutu si cu interviul cu pacha nu trebuia sa reactioneze asa adica sa il injure de natia lui cand ii stie situatia de familie.winkingel a castigat din cauza ca lumii i-a fost mila de el pentru ca nu avea situatie financiara