| diAAAa a întrebat:

Adrian Ţuţu sau Iustin Narcis Ianău?
Sau... dupa parerea voastra cine credeti ca va castiga "Romanii au talent"?

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Normal,Adrian Tutu.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dintre ăştia doi, mai degrabă primul.
Oricum emisiunea a fost penibilă respingându-se talente reale în dauna unor semi-talente dar cu poveste de cerşetori (cazuri sociale).
Ne mai şi mirăm că unii români fac senzaţie în Norvegia pentru că-n România au fost respinşi.

| ZEU93 a răspuns:

Adrian Tutu

| OanaNedelcu84 a răspuns:

Adrian Tutuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis Iustin Ianau. Daca nu castiga el, cu siguranta "Romanii au talent" este o emisiune regizata si o prostie. Este un talent rar intalnit la romani. Si eu as putea canta ca Adrian Tutu. Lumea il voteaza doar pentru caz, asa cum se intampla si la "Dansez pentru tine". Deci, daca nu castiga Iustin, inseamna ca emisiunea este un fals si un c***t, la propriu.