| paezi a întrebat:

Credeti ca are dreptate eu cred ca nu are dreptate vreau sa stiu parerea voastra Interviu Pacha Man - Despre romanii au talent ( Adrian Tutu )

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

De ce nu are dreptate - ai uitat sa spui de ce

| reckhino a răspuns:

Eu cred ca nu prea are dreptate, adrian s-a ridicat pentru ca nu are parnti, din cate am inteles si eu, dar in fine poate si putin din mila, dar are voce, daca ar fi sa ajutam toti orfanii (nu zic ca nu ar trebui) nu ar imi fi fost tutu la protv, deci lumea la votat pentru talent. reamintesc aceasta e doar parerea mea

| Jock3r99 a răspuns:

Ce face el nu este HIP-HOP este milogeala comerciala. Ce naiba emisiunea se chema : "Romanii au probleme"? Hai sa fim seriosi, daca nu zicea ca n-are parinti, nu castiga nici macar locul 3. Si sa stiti ca e cu nasu pe sus. A venit la o scoala din Focsani si un fan a vrut sa faca poza cu el, si el a zis cica big grinu-te ma de aici, n`am eu timp de tine...

| intelectualul a răspuns:

Mare dreptate. Narcis > Tutu.

Răspuns utilizator avertizat
| misteryo50 a răspuns:

Pacha Man e un om destept, ca el mai rar.Asa ca parerea mea este ca el are dreptate...Respekt Pacha Man