| Kornuletz540 a întrebat:

Credeți că este bine ca fată să ai parte de bani și faimă încă de la vârste fragede? Când mă uit la diverse articole și video-uri despre vedete ca Andreea Bostănică sau Iuliana Berengoi, nu pot să nu observ că celebritatea le afectează viața, chiar dacă ele nu recunosc asta ori nu vor să recunoască. Pe de altă parte, ele au totuși o anumită decență și imagine publică normală, nu ca acele prostituate de lux așa-zis modele, precum Crudu sau Drăcușanu.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu cred că : mai bine tânăr, bogat și sănătos decât ruginit, sărac și bolnav (?!)

| vodami92 a răspuns:

Pai da asa este acum! eu nu m-am gandit sa ajung vreodata vreo vedeta! si nici nu m-am gandit serios la treaba asta! pur si simplu nu ma intereseaza! te imbogatesti in lux si bogatii! si viata e cam tot aia! ca la un om obisnuit!