| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Voi ce credeți ca Iuliana Beregoi și Andreea Bostanica au făcut sex pana acum? Și ar fi ok pentru ele sa facă la vârsta pe care o au dacă ar face?

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Vai da ce problemă ai laughing

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Si normal ca fetele sunt deja "incepute" fara nici o urma de indoiala. In primul rand ca arata bine ambele, in al doilea rand sunt "faimoase" si multi vor sa le intre in pat. Iti garantez ca ele au inceput sa faca niste chestii de muuuult mai mici si acu is aproape experte fetele

| timidu89 a răspuns:

Bostanica nu stiu cine e, dar am auzit parca de ea. Beregoi? Cum ii merge gura cand canta... asa cred ca se pricepe si la amor laughing

| Bianca78 a răspuns (pentru timidu89):

Da dar nu mi-ai răspuns la întrebări.

| timidu89 a răspuns (pentru Bianca78):

Cum nu? Au facut ambele si nu de acum. Au experimentat de 1 an sau doi zic eu. La 16 ani e in regula sa o faca. De ce nu ar fi? Daca nu stiai sunt care o fac de la 12-13 ani.