| Iuliaana a întrebat:

Credeti ca Eurovisionul de anul acesta a fost cel mai reusit din toti anii? Daca da, ce v-a placut cel mai mult? Multumeschappy

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dupa parerea mea, DA, chiar a fost (ma refer strict la partea artistica)! thumbs up Aproape toate piesele au fost extrem de reusite, bune, puternice! thumbs up Si faptul ca Romania tocmai anul acesta se afla pe podium al castigatorilor, este o reusita, o mandrie foaaaarte mare pentru noi toti! applause In alti ani n-ar fi fost la fel de mare! big grin love struck Paula si Ovi au fost la inaltime! thumbs up Superbi, bestiali, senzationali amandoi! applause A fost o editie foarte buna! thumbs up Pacat de Lena cu Satellit-ul ei laughing, nu era de locul 1, in rest totul a fost pe placul publicului si ne-a incantat sufletele tuturor! love struck applause love struck

| AvalohAlyn a răspuns:

Au fost editii si mai bune, nu a fost acesta cel mai bun precum au fost editii cu castigatori care meritau pe deplin toate aprecierea. Anul acesta nu a fost rau dar se putea si mai bine. A fost un show oricum, bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliaana explică:

Ai dreptate cu scena kiss1winking .organizarea.perfecta, au avut spectacol-da.perfect(ex: acel flashmob, baiatul ala care a traversat orasul sa ajunga in arena, asta in semifinala etc.)

| Iuliaana explică:

laughing @MsSpimpkiee ...milan stankoviclove struck, de fapt totul a fost fain anul astalove struck, in special milan pentru ca inainte sincer nu stiam de elhappy si a fost bine ca a participat

| Rukhsandra a răspuns:

Au fost melodi foarte bune
ani trecuti erau 2-3 melodi bune restul varza anul asta toate a fost bune- toate din finala- cu mici exceptiwinking

| Elle a răspuns:

@Music makes me free Oh, da! Jimmy Jump! Whoo, hoo! laughing

Ok, sa lasam gluma.

Mie mi-a placut Eurovisionul din anul acesta pentru ca l-am descoperit pe Milan Stankovic ( dude! ) laughing.

| sherlynn a răspuns:

Decii anul acesta mi-a placut cell mai mult

| sherlynn a răspuns:

Pt ca eraa Milan Stankovic logic :X

| kiss1 a răspuns:

Mia placut Eurovisionu'2010, mi-a placut mult Republika Moldova, a fost super dupa parerea mea, dar nu mi-a prea placut scena, in comparatie cu scena din Rusia, asta a fost o nimica toata!

| GreenBubbleLove a răspuns:

Milan stankovic... day dreaming

| MistikkGirl a răspuns:

cel mai tare mi-a placut Germania, Romania, si Moldova suuperr

| Mara_4803 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut drip drop, de safura

| ioana445 a răspuns:

A a fost categoric cel mai reusit, si paula seling si ovi au fost uimtori buna alegere ca ei sa reprezinte romania. Germania a castigat eurovisionul dar mie nu mi-a placut deloc piesa. Am auzit ca tarile de pe locul 1 si 2 au sponsorizat eurovisionul si de aceea au iesit pe locurile fruntase.Va dati seama ca daca e adevarat Romania ar fi luat pe drept eurovisionul?

| claudia94 a răspuns:

Nu stiu daca a fost cel mai reusit, insa mie mi-a placut pentru ca au fost piese bune si foarte bune! ( cele din finala)... fiecare melodie a avut ceva bun! insa in privinta castigatoarei sunt oarecum dezamagita, fiindca e o piesa comerciala si atat(imi place totusi)! Dar nu a avut nimic care sa impresioneze. Noi n-am fi castigat pentru ca nu avem posibilitatea sa organizam un asemenea spectacol si etc! caci melodie am avut!

cred ca sunt mai mult off topic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 2 ani a fost si mai tare da sunt multi necunoscatori care vorbesc... anul acesta a fost ca si in anii trecuti, nimic special!