| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cine sau ce tara a castigat anul acesta Eurovisionul? Din pacate n-am reusit sa ma uitsad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norvegia a castigat prin melodia lui Alexander Rybak.Romania s-a clasat pe locul 18.

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Norvegia-Alexander Rybak.

mlm
| mlm a răspuns:

Norvegia, reprezentata prin Alexander Ribak.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Norvegia a fost pe primul loc iar Romania pe locul 19winking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Norvegia

| anonim a răspuns:

Canada.

| Lorenada a răspuns:

Norvegia.

| Princessee a răspuns:

Norvegia a castigat
Romania a iestit pe locul 19.

| ka2 a răspuns:

Mai bine ca nu te-ai uitat! bataie de joc

| lady love a răspuns:

Norvegia-alexander rybak cu melodia fairytale:X

| dodo93 a răspuns:

Bine ca nu -am uitat. romania tot pe ultimele locuri se gaseste...aaa...pardon la furturi, mita si violuri suntem in frunteat wits' end

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata si melodia castigatoarehttp://www.youtube.com/watch?v=uiH4BFTELME

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu, mi-am spart chioambele si n-am putut sa ma uit. Vai si ce rau imi pare rolling on the floor