| BigLike a întrebat:

Ce parere aveti de eurovisionul de anul acesta?

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mi-ar fi plăcut să câștige Kristian Kostov (Bulgaria). Frumoasă melodie a avut și Alma (France).

| GoldenZenith a răspuns:

Cazurile sociale la putere! mare porcarie.

| aumih16 a răspuns:

Nu mi-a placut ca s-a votat un caz social dar si ca si-a aratat unul fundul acolo ce rusine dar pe ala care a facut asa ceva nu i-a fost rusine deloc ba chiar i-a placut oricum a avut politia grija de el si l-a luat mie unul mi-ar placea sa il bage in arest ca nu merita sa ramana liber unul ca asta asa vii la eurovision iti sustii tara te distrezi te simti bine si lasi obscenitatile deoparte daca vii acolo nu iti bati joc asa de concurs facand lucrul asta oricum astea au fost cele doua lucruri care m-au dezamagit numai spun ca si-n trecut nu se votau cazurile sociale dar se votau aia homosexuali bisexuali lesbiene etc numai este demult eurovisionul ce era inainte

| CdeMetal a răspuns:

Nașpa, ca întotdeauna.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mi-a placut. A avut un decor foarte interesant. Si melodiile au fost destul de bune si pe toate gusturile.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Dezamagic ca Moldova a fost mai buna la ceva decat noi.

| KinoAndreea a răspuns:

Eu nu mai urmaresc Eurovisionul de anul trecut. De ce? Pentru ca am impresia ca cei care ne reprezinta tara au din ce in ce mai proaste melodii fata de ceilalti. Este doar parerea mea, insa cred ca devenim din ce in ce mai penibil fata de alte tari.

| Sebastian777333 a răspuns:

Foarte slab! Dacă a ajuns,, un artist adevărat,, să critice muzica pop, rock, jazz... atunci societatea chiar nu mai are ce spune! Întemnițăm talente pentru handicap,, talentat,,! Bravo juriului! Foarte,, corectă,, evaluare!