| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca exista vreo sansa sa ajunga Ozzy Osbourne in Romania in urmatorii 5 ani?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce e bun? Ca omul asta n-am mai adus chestii noi. Plus ca e batran si n-ar mai face chestii pe scena pe care le facea in tinerete.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si ce daca nu ar fi adus chestii noi? avand in vedere ca n-am participat la nici un concert de al lui pentru mine ar fi nou.se mentine ok, m-am uitat la concerte de ale lui din ultimii ani si atmosfera era superba.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar nu cred.A cam imbatranit!

| Petre_Constantin_1970 a răspuns:

Nu cred