| LanaSpectrum a întrebat:

Credeti ca Floor Jansen ar trebui sa ramana permanent in Nightwish?

Răspuns Câştigător
| Høst a răspuns:

Să vedem ce albume scoate Nightwish cu ea, fiindcă cele cu Anette au fost, după părerea mea, cele mai slabe din cariera lor. În orice caz, nu mă aștept de la Nightwish la o super revenire, dar măcar ceva care să compenseze idioțeniile din ultimul timp...

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

De ce nu?
Mie chiar îmi place de ea, şi are o voce bună, se potriveşte perfect cu trupa.

| KristalPop a răspuns:

Nu, ce caută aia în Nightwish?! E de 1 000 de ori mai bună Tarja decât aia.

| LanaSpectrum explică (pentru KristalPop):

Cred ca e oricum mai buna decat Anette... Parerea mea. Dar Tarja nu se intoarce in Nightwish, deci sa fim multumiti daca aduc macar o solista cu o voce de mezzo, daca nu o alta soprana, asta daca mai vor sa mai vanda bilete la concerte si albume...

| KristalPop a răspuns (pentru LanaSpectrum):

Mie unu îmi place Tarja, deci... Nu-s de acord cu aia.