| Tokha a întrebat:

Credeti ca Justin Bieber arata ca un prost? Niste prieteni ii spun Axinte si unii Justin Biberon unii chiar "mocofan". Dar mie mi se pare in regula.

Răspuns Câştigător
| andrutza_5118 a răspuns:

Mie mi se pare f in regula si imi place ffff mult! Chiar nu stiu ce are toata lumea cu el! Daca nu va place evitati intrebarile cu el daca va enerveaza si atunci cand auziti sau cititi despre el! Eu la fizic nu gasesc nici un defect, si la voce nici atat! Am mai auzit la niste raspunsuri ca nu au ei norocu de a muri Justin Bieber, eu chiar nu pot sa cred cum puteti zice asa ceva eu nu cred ca voua va-r placea sa zica cineva despre voi ca ia-r parea bine daca ati fi murit! Asa ca tineti-va raspunsurile si comentarile pentru voi! Pa pa!

30 răspunsuri:
| Nimeni14 a răspuns:

Justin nu e prost si nici nu parerolling on the floor. Toate chestile cu "Justin Barbieru'', "Justin Biberon" etc sunt pentru persoane invidioase care nu il suporta desi nu se uita deloc la eiwinking. de ce vorbiti de el cand nu. l cunoasteti? e ok nici eu nu. l cunosc dar totusi nu judec si sincera sa fiu eu il ador, btw daca nu. l suportati nu. l mai comentati atat ca sunteti absolut penibiliwinking